вівторок, 26 квітня 2016 р.

Українське село, 2008-2016 р.р., частина 3 з 4.

Українське село, як і більшість моїх проектів, це не закінчена фото сага, яка розпочиналася без будь яких планів на майбутнє. Зі спонтанним продовженням зйомок, ось уже на протязі 8 років. Без будь яких пошуків істини чи то правди. Бо істина в світлі. А правда в Ваших серцях і душах. І питання лиш в тому чи є Ваша правда істиною. На жаль сьогодні правда є визначенням таким самим мінливим як і внутрішній світ людини. Тому не слід розглядати ці світлини як певний масив інформації, чи то закономірностей, та чекати від автора пояснень для їх інтеграції. Тобто це серія робіт не має, і не ніколи не мала не яких концепцій. Ці роботи для споглядання і відчування. Без будь яких правил. Лише відбите світло, Ви, Ваше серце і Ваша душа. Куди саме приведуть ці одкровення залежить лише від Вас. Від Вашої правди і Вашого внутрішнього світу. Мої роботи це лише пропозиція Вашого одкровення перед самим собою. Так звісно, вони в переважній більшості будуть стосуватись історії, Вашої особистої, Ваших предків, знайомих, громади, суспільства, нації, країни.


Раніше Українське село, 2008-2013 р.р. експонувалось на нижче згаданих персональних фото виставках. Не вказані фото виставки де експонувались роботи в обмеженому обсязі чи на експозиціях з іншою тематикою.


2014 р. Персональна виставка. "Українське Село". Художня галерея. м. Раднево, Болгарія.
2013 р. Персональна виставка. "Українське Село". Почесне консульство України в Болгарії. м. Пловдів, Болгарія.
2012 р. Персональна виставка. "Українське Село". Софійський університет св. Климента Охридського.м. Софія, Болгарія.
2012 р. Персональна виставка. "Українське Село". Культурний центр армії. м. Варна, Болгарія.
2012 р. Персональна виставка. "Українське Село". Художня галерея Русі Карабіберов. м. Нова Загора, Болгарія.
2012 р. Персональна виставка. "Українське Село". Музей Гетьманства. м. Київ, Україна.
2012 р. Персональна виставка. "Українське Село". Івано-франківський обласний художній музей. м. Івано-Франківськ, Україна.